Anseba Music Agency na ponad trzystu scenach w tym roku
Anseba Music Agency podsumowuje rok 2016 jako najlepszy w dwudziestoletniej działalności firmy.
W ciągu ostatniego roku muzycy Anseba Music Agency wystąpili na 320 eventach. – Taka liczba realizacji i jakość oferty daje nam pozycję lidera na rynku eventowym. Udało nam się osiągnąć ten wynik, dzięki temu, że wyróżnia nas najwyższy poziom muzyczny, oryginalność proponowanych składów i innowacyjność – podsumowuje Anna Gonet-Drożdż, właścicielka Anseba Music Agency
Mijający rok był także wyzwaniem dla agencji z powodu rozpoczęcia nowego projektu. Anseba otworzyła i prowadzi Cafe and Lounge Bar But Good Music First, która – jak podkreśla właścicielka firmy – jest przedłużeniem agencji, naturalnym, bo nowej przestrzeni mieści się także siedziba firmy. W każdy piątek w nowej przestrzeni Anseby odbywają się jazzowe i soulowe koncerty. – To wspomniane wyzwanie to także realizacja kolejnego celu, jaki sobie postawiliśmy. Firma wyznaczyła sobie kolejny kierunek, by edukować muzycznie żoliborzan, bo właśnie na styku starego i nowego Żoliborza powstała klubokawiarnia – mówi Anna Gonet-Drożdż.
Cafe and Lounge Bar But Good Music First działa od dwóch miesięcy, ma za sobą kilka koncertów, a 120 mkw. klubokawiarni stanowi także przestrzeń eventową, w której organizowane są imprezy zamknięte.
W planach na styczeń 2017 Anseba ma stworzenie dwóch nowych projektów muzycznych. – Nie zdradzając szczegółów, artyści, który przyjęli zaproszenie do współpracy zachwycili firmę tak bardzo, że już w pierwszych dniach stycznia agencja przystępuje do przygotowania materiałów promocyjnych w postaci sesji zdjęciowych i nagrania studyjnego demo – zapowiada Anna Gonet-Drożdż.