Wielka Gala Integracji z Perfectto

Viktoria Modesta podczas wywiadu
Viktoria Modesta podczas wywiadu
November Project
November Project
Piotr Pawłowski i Magdalena Różczka
Piotr Pawłowski i Magdalena Różczka
Viktoria Modesta
Viktoria Modesta
Kamil Czeszel
Kamil Czeszel
Sound’n’Grace
Sound’n’Grace

W Expo XXI Warszawa odbyła się 20. Wielka Gala Integracji, podczas której Integracja podsumowała roczne działania na rzecz osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz uhonorowała firmy i instytucje, które podjęły szczególne działania i inicjatywy na rzecz tego środowiska – nie z formalnego obowiązku, ale potrzeby serca i na rzecz integracji społecznej. za realizację wydarzenia odpowiadała agencja Perfectto.

Tegoroczną Galę, której motywem przewodnim było hasło „Droga na szczyt”, poprowadzili: prezes i założyciel Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji Piotr Pawłowski, dziennikarz i satyryk Artur Andrus oraz aktorka Magdalena Różczka. Honorowy patronat nad Galą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.
– Bardzo się cieszę, że po raz dwudziesty udało nam się zabrać w jednym miejscu tak liczą rzeszę Przyjaciół Integracji. Wspólnie możemy świętować sukcesy, które udało się nam osiągnąć w ciągu ostatniego roku i podziękować wszystkim, którzy wspierają naszą działalność. Udało się nam pokazać ludzi, którzy swoją postawą udowadniają, że niezależnie od stanu zdrowia i stopnia sprawności nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy człowiek może spełniać swoje marzenia – mówił Piotr Pawłowski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji.
Wielka Gala Integracji to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Wzięły w niej udział osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, a także popularni artyści: Kamil Czeszel oraz zespoły November Project i Sound’n’Grace. Przybyło wielu Przyjaciół Integracji, między innymi: Olga Bończyk, Anna Popek, Grażyna Wolszczak, Olga Borys z Wojciechem Majchrzakiem, Anna Korcz z rodziną, Małgorzata Pieńkowska i wielu przedstawicieli firm zaangażowanych w działania na rzecz liczącego ponad pięć milionów środowiska osób z niepełnosprawnością.
Podczas Gali na scenie zostały wręczone Medale Przyjaciel Integracji. Otrzymali je: Związek Banków Polskich, Poczta Polska, Totalizator Sportowy.
Zostały również przyznane wyróżnienia dla Lotniska Chopina w Warszawie oraz Nagroda Specjalna Przyjaciel Integracji – dla gościa specjalnego gali, brytyjskiej gwiazdy pop Viktorii Modesty.
– Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tak ważnym dla wielu osób wydarzeniu. Jestem dumna z wyróżnienia, które otrzymałam od Integracji i mam nadzieję, że moja historia pomoże uwierzyć w siebie osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Moja droga na mój szczyt pokazuje, że można i trzeba spełniać swoje marzenia – powiedziała Viktoria Modesta.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w Expo XXI Warszawa, wzięło w niej udział ok. 2500 osób. O wyborze lokalizacji zadecydowało także przystosowanie Expo XXI do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Osobom niewidomym organizatorzy zapewnili audiodeskrypcję, a osobom głuchym – tłumaczenie migowe i pętlę indukcyjną. Gala odbyła się 19 listopada.

 


Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl