Scena Jutra w kwietniu, w Warszawie

Wykłady, dyskusje o przyszłości branży scenicznej, wystawa innowacyjnych technologii oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami – tak organizatorzy zapowiadają VII edycję konferencji „Scena Jutra”, która odbędzie się 14-15 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

„Scena Jutra” to propozycja dla wszystkich, którzy pasjonują się nowymi technologiami scenicznymi, śledzą zmiany zachodzące w krajobrazie współczesnych widowisk. Jak podkreślają organizatorzy, to forum wymiany myśli i doświadczeń artystów, liderów kreatywności, wizjonerów oraz ekspertów od nowych technologii, którzy wzajemnie się inspirują i wspierają w realizacji projektów. To również miejsce, w którym uczestnicy mogą zobaczyć, jak zmienia się sposób doświadczania spektakli, koncertów i interaktywnych pokazów, a następnie wykorzystać tę wiedzę w realizacji własnych projektów.

Całość odbywać będzie się na trzech scenach: Inspiracje (spotkania z prelegentami prezentującymi unikalne projekty i rozwiązania techniczne), Dyskusje (debaty o najważniejszych aktualnie tematach), Akademia (przestrzeń szkoleniowo-doświadczalna z prezentacjami produktowymi). W sumie będzie to 20 prelekcji, 10 paneli i 30 godz. Inpsiracji.

Tegoroczni prelegenci (ponad 90) opowiedzą o realizowanych projektach, podzielą się wiedzą i doświadczeniem, a także zaangażują się w dyskusje na temat kultury, sztuki i nowych technologii. Uczestnicy konferencji spotkają się m.in. z: Jackiem Bartosiakiem (założycielem i dyrektorem generalnym Strategy & Future, autorem bestsellerowych książek, starszym ekspertem w Potomac Foundation, dyrektorem Programu Gier Wojennych i Symulacji w Fundacji im. K. Pułaskiego), Kamilem Sołdackim (audio directorem w ElevenLabs, odpowiadającym za jakość dźwięku wchodzącego i wychodzącego z modeli AI), Marcinem Łunkiewiczem (producentem filmowym, ekspertem XR (AR+VR) oraz sztucznej inteligencji w komunikacji i marketingu, założycielem studia produkcyjnego i laboratorium technologicznego mimo.ooo), Maciejem Żemojcinem (pionierem praktycznego zastosowania narzędzi AI w produkcji filmowej i telewizyjnej, pierwszym producentem wirtualnej produkcji z Polski), Davidem Sypniewskim (wykładowcą i kierownikiem Otwartej Pracowni Sztucznej Inteligencji na USWPS), Trung Bảo Nguyễnem (multidyscyplinarnym wietnamskim artystą nowych mediów i beatboxerem, współtwórcą Fustic Studio, który współpracował z gwiazdami takimi jak Billie Eilish, Bad Bunny i The Weekend).
Tradycyjnie częścią wydarzenia będzie strefa wystawy, gdzie prezentowane są najnowsze technologie oświetleniowe, dźwiękowe i wykorzystujące rzeczywistość wirtualną.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent m.st. Warszawy. MeetingPlanner.pl jest partnerem medialnym konferencji.
Program i rejestracja >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl