Smaki Słowenii powracają do Warszawy

Slovenian Convention Bureau i MeetingPlanner.pl zapraszają organizatorów incentive travel, konferencji i podróży biznesowych na spotkanie, którego główną częścią będzie odkrywanie Słowenii z jej kulinarnej strony.

Kulinaria i wino będą motywem przewodnim spotkania z przedstawicielami słoweńskich convention bureaux, hoteli, centrów konferencyjnych i DMCs, które odbędzie się 20 października, w warszawskim Smolna 8 Studio. Podczas pierwszej części wydarzania w nawiązaniu do kulinarnych aspektów, w formule b2b, zostaną zaprezentowane kluczowe produkty Słowenii jako destynacji biznesowej i incentive travel oraz nowe miejsca i atrakcje eventowe w Lublanie, Alpach Julijskich, Portorożu czy Bledzie.


Regionalne specjały na żywo przygotowywał będzie, a następnie serwował szef kuchni hotelu Grand Union w Lublanie. Do tworzenia smaków Słowenii zaproszeni zostaną także sami uczestnicy, pod okiem Chefa w zespołach przygotowując struklji – tradycyjny słoweński przysmak. Zaangażowanie w przyrządzenie struklji będzie szansą na zdobycie atrakcyjnych nagród, m.in. pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Union w Lublanie (w apartamencie prezydenckim), w czterogwiazdkowym Habakuk Hotel w Mariborze, w czterogwiazdkowym Golf Hotel w Bledzie czy w Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana połączonego z wizytą w parku wodnym Atlantis.
Struklji jest rodzajem strucli, w której bazą jest cienkie ciasto makaronowe, posmarowane farszem, zwinięte w roladę, a następnie gotowane lub pieczone. Jest to danie uniwersalne, bo w zależności od farszu, może być przystawką, daniem głównym, albo deserem. Podczas spotkania uczestnicy przygotują wersję na słodko, ale z różnymi nadzieniami. W finale każdy z zespołów zaproponuje swój deser i smak.


Spotkanie ze smakami Słowenii odbędzie się w warszawskim Smolna 8 Studio, położonym na najwyższym piętrze wieżowca przy Smolnej 8 (18. i 19. piętro), 20 października, w godz. 14 – 18. Organizatorzy wydarzenia to Slovenian Convention Bureau i MeetingPlanner.pl, którzy tego typu wydarzenie realizują wspólnie po raz drugi. 
www.slovenia.meetingplanner.pl

 


Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl