StrefaMICE.pl w konkursie Blog Roku 2014

Blog Anny Nowakowskiej, StrefaMICE.pl walczy o tytuł w konkursie Blog Roku 2014 w kategorii „Specjalistyczne i firmowe”. Organizatorem plebiscytu jest Onet.pl.
StrefaMICE.pl to barnżowy blog, jak informuje autorka, skupiający się przede wszystkim na ciekawych i interesujących lokacjach oraz miejscach spotkań w Polsce i na świecie. Czytelnik będzie mógł tu odnaleźć informacje o obiektach konferencyjnych i kongresowych, halach wystawienniczych, stadionach, ośrodkach sportowych, hotelach, pałacach, dworkach itp. Autorka przybliża również nowości, trendy, ciekawe rozwiązania zauważone na różnych targach branżowych i innych wydarzeniach. – Zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań. W ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingowi miejsc. Przez 12 lat aktywności w branży, miałam przyjemność pracować w wyjątkowych hotelach i centrach konferencyjnych. Z doświadczenia wiem także, jak ważna jest rzetelna informacja dla event managerów o miejscu, w którym chcą przeprowadzić event. Stworzenie bloga o tematyce venue jest dla mnie szansą na przekazanie moich spostrzeżeń i mam nadzieję, że będzie wsparciem dla organizatorów, jak również dla menadżerów obiektów – mówiła Anna Nowakowska, inaugurując rok temu powstanie bloga. Z założenia StrefaMICE.pl ma być miejscem dialogu w obszarze tematyki Meetings Incentive Conference Events.
Szczegóły głosowania i informacje dotyczące zasad konkursu znajdują się tutaj.
Głosowanie trwa do 10 lutego 2015 r. (wtorek), do godz. 12.00.
O autorce: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka. Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, gdzie obecnie pełni funkcję członka zarządu oraz kierownika ds. projektów edukacyjnych. Współtwórczyni studium podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Obecnie zatrudniona w Hotelu Narvil Conference & Spa jako manager ds. kluczowych klientów, gdzie odpowiedzialna jest za kompleksowe przygotowanie i koordynację imprez z sektora MICE.
Pochłania ją hotelarstwo, event marketing, eventy plenerowe (w tym wesela), animacja czasu wolnego oraz szkolnictwo. Zdobytą wiedzę chętnie przekazuje, prowadząc zajęcia dydaktyczne.