Study tour w Warszawie w nagrodę za wiedzę o Polsce
W Warszawie odbyła się wizyta studyjna Saratha Wattegedara, dyrektora zarządzającego Sunray Travels & Consultancy ze Szwecji, firmy zajmującej się doradztwem oraz kompleksową obsługą grup z Szwecji oraz krajów azjatyckich do Europy.
Sarath Wattegedar jest laureatem nagrody w konkursie wiedzy o Polsce przeprowadzonym przez Poland Convention Bureau POT i Zagraniczny Ośrodek POT w Sztokholmie podczas seminarium dotyczącego polskiego przemysłu spotkań na tragach Möten & Events, które odbyły się w lutym br. w Sztokholmie.
Mimo licznych podróży po świecie Saratha Wattegedara była to jego pierwsza wizyta w Polsce. Gość był pod wyrażeniem zarówno potencjału biznesowego, jak i kulturalnego stolicy. Chwalił polską gościnność, dobra komunikację wewnątrz miasta, czystość i przejrzystość ulic, konkurencyjność cenową, a także nowoczesność wtopioną w bogatą historię Warszawy. Prawdziwą atrakcją okazał się koncert chopinowski w Łazienkach Królewskich oraz wizyta w Pałacu Kultury i Nauki.
Partnerem wizytacji był Hotel Warsaw Marriott i Warsaw Convention Bureau.
Wizyta odbyła się w dniach 4 – 6 czerwca.
Źródło: Poland Convention Bureau