Mercure powraca do projektu Fashion Night

Kolejna edycja Mercure Fashion Night we współpracy z Polską Akademią Mody odbędzie się 8 września w hotelu Mercure Poznań Centrum. W hotelowych wnętrzach zostaną zaprezentowane kolekcje projektantów i marek wyróżnionych przez Polską Akademię Mody. Wydarzenie poprowadzą dziennikarka Dorota Gardias i Dominik Górny, wiceprezes PAM.

Mercure Fashion Night to cykl wydarzeń, których celem jest promowanie polskich projektantów i lokalnej kultury dzięki łączeniu mody ze sztuką użytkową i designem. Zapoczątkowany w 2016 roku projekt obejmuje pokazy mody, a najbliższy z nich odbędzie się już po raz drugi we współpracy z Polską Akademią Mody w hotelu Mercure Poznań Centrum. Nie jest to przypadkowe połączenie. Zlokalizowana w Poznaniu Polska Akademia Mody to instytucja, z którą na co dzień są związane najważniejsze osobistości modowe w Polsce, promując polską modę w Polsce i za granicą. Jak podkreślają organizatorzy projektu, w DNA marki Mercure zakorzeniona jest współpraca z instytucjami ważnymi dla regionu, w którym zlokalizowane są hotele marki, aby jak najlepiej oddawać w nich lokalny klimat i kulturę.

Podczas Mercure Fashion Night & Gala Nagród Polskiej Akademii Mody w Poznaniu organizatorzy po raz kolejny nagrodzą najlepszych polskich projektantów. W finale gali zaprezentowana zostanie kolekcja Macieja Zienia.
Podczas Mercure Fashion Night swoje kolekcje zaprezentują również: Julia Knop, Bialcon, Hannah – Hanna Bieńkowska, Vicher oraz Just Unique.
 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl