PGE wybierze agencję eventową

PGE Polska Grupa Energetyczna SA oraz należąca do niej spółka PGE Obrót prowadzi przetarg na świadczenie usług eventowo-marketingowych.
W ramach przedmiotu zamówienia znajdą się świadczenia i usługi w zakresie kompleksowej obsługi, przygotowania i organizacji eventów (wydarzeń, imprez, koncertów) i innych działań promocyjnych. Zwycięzca zobowiązany będzie do konferencji, akcji sportowo-rekreacyjnych, wspierających sprzedaż, promujących punkty sprzedaży PGE, działań eventowych w ramach promocji ofert, spotkań z klientami, spotkań wewnętrznych typu wigilia, spotkania kadry zarządzającej, działań z zakresu marketingu relacyjnego oraz przygotowania i obsługi szkoleń i wyjazdów integracyjnych i koncertów (w tym koncertów masowych).
PGE zamierza z wybraną agencją podpisać dwuletni kontrakt. Do przedstawienia ofert zaprosi maksymalnie dziesięć firm. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa dnia 9 stycznia 2017 r., o godz. 13:00.
Szczegóły