Anseba Music Agency: Koncerty online
Anseba Music zorganizowała pięć koncertów muzyki klasycznej z udziałem artystów reprezentowanych przez agencję.
Koncerty zagrali City Strings, Miss Sound Duo, Sara Malinowska (skrzypce) i Paulina Atmańska (fortepian) oraz Agata Galik Harfa Solo. Artyści wykonali program polskiej muzyki klasycznej. Artyści wykonali program polskiej muzyki klasycznej.
Koncerty odbyły się Cafe and Lounge Bar But Good Music First – w siedzibie agencji w Warszawie. W realizacji projektu udział wzięły: firma audiowizualna NDSound, która odpowiadała za realizację streamingu, Crazy Bull odpowiedzialna za produkcję filmową oraz Forma Media, która odpowiada za nagranie i montaż klipów.
Z uwagi na sytuację pandemiczną występy w ramach wydarzenia zaplanowane na grudzień 2020 r. odbyły się 24 lutego 2021 r.
Koncerty odbyły się dzięki środkom z Funduszu Wsparcia Kultury. – Otrzymane wsparcie pozwoliło kontynuować aktywną działalność przestrzeni eventowej Cafe and Lounge Bar But Good Music First oraz zapewniło źródło dochodu artystom z Anseby i firmom zaangażowanym w projekt – informuje Anna Gonet, general manager, Anseba Music Agency.