Oranżada Hellena organizuje immersyjną wystawę i motywuje do doceniania siebie
14 lutego 2025 roku w immersyjnej przestrzeni Melt Museum w Warszawie startuje ogólnodostępna wystawa „Cudze chwalicie, a siebie?”, której kuratorem jest Oranżada Hellena (Colian). Celem wystawy, odbywa się w ramach kampanii #HELLENDŻ, jest zachęta do docenienia własnych walorów i pochwalenia siebie, a tym samym wyrażenie miłości do samego siebie.
Za opracowanie koncepcji wydarzenia, jego organizację oraz działania influencer marketing, kampanię digital i kampanię OOH odpowiada LoveBrands Group.
Jak informują organizatorzy wystawy, badania opinii zrealizowane w 2023 roku i pogłębione w 2024 roku na zlecenie Oranżady Hellena przez LoveBrands Group we współpracy z SW Research pokazały, że nie doceniamy swoich codziennych osiągnięć – tylko co dziesiąty Polak (10,4 proc.), kiedy jest z siebie dumny, otwarcie o nich mówi, oczekując, że inni je docenią. Stąd idea kampanii #HELLENDŻ przekonującej, że warto chwalić samych siebie i otaczać siebie miłością, co jednocześnie jest podstawą dostrzegania piękna w innych.
W ramach kampanii od 14 do 16 lutego każdy będzie mógł zobaczyć siebie w nowy sposób i wziąć udział w wystawie immersyjnej „Cudze chwalicie, a siebie?”. Abstrakcyjne instalacje świetlne, wizualizacje 3D stworzone z pomocą sztucznej inteligencji, interaktywne wizualizacje reagujące na ruch odbiorców wystawy, a do tego przestrzenny dźwięk i smak Oranżady Hellena – tak zapowiada się wydarzenie, podczas którego – jak zapowiadają organizatorzy – będzie można doświadczyć sztuki angażującej wszystkie zmysły. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
– Wystawa immersyjna w naturalny sposób wpisuje się w dotychczasową komunikację marki Oranżada Hellena. W tej odsłonie kampanii zaangażujemy wszystkie zmysły naszych odbiorców. W nietuzinkowy i nowatorski sposób pokażemy, że warto doceniać swoje osiągnięcia, chwalić siebie i obdarzać się miłością – mówi Dorota Bieniek, chairman LoveBrands Group.
– W ramach kampanii #HELLENDŻ Oranżada Hellena zachęca Polaków do doceniania siebie. Tym razem – dzięki połączeniu nowoczesnej sztuki z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi – powstała wystawa immersyjna, która umożliwia przeżywanie sztuki w bardzo bezpośredni sposób. Dzięki temu angażujemy markę w promocję i rozpowszechnianie sztuki nowoczesnej – zwłaszcza że Melt Museum to cenione miejsce na kulturalnej mapie Warszawy – miejsce, które warto nie tylko odwiedzić, ale i doświadczyć, szczególnie w ramach wystawy „Cudze chwalicie, a siebie?” – podsumowuje Ewelina Pawłowska, head of client service w LoveBrands Group.
Na wystawę zaproszono również influencerów, którzy stworzą relacje na swoich profilach. Działania uzupełnia aktywacja digital na Tik-Toku, Instagramie i Facebooku oraz reklamy OOH w centralnych punktach Warszawy.
Za koncepcję kampanii odpowiada Dorota Bieniek, chairman LoveBrands Group. Działania wraz z zespołem koordynuje Ewelina Pawłowska, head of client service.
Za wystawę z ramienia Colian odpowiadają Magdalena Koszela, marketing manager i Aleksandra Prusiewicz, junior brand manager.
Immersyjną wystawę „Cudze chwalicie, a siebie?” można zobaczyć w dniach 14 – 16 lutego w godzinach 12:00-21:00 (14.02) oraz 10:00-21:00 (15-16.02) w Melt Museum (plac Powstańców Warszawy 2A, Warszawa). Wstęp na wystawę jest bezpłatny.