El Padre dla Kolei Mazowieckich
W auli Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 10-lecia Kolei Mazowieckich. Agencja El Padre była odpowiedzialna za kompleksową produkcję wydarzenia.
Gala miała na celu uświetnienie jubileuszu firmy oraz nagrodzenie i wyróżnienie osób, które przez 10 lat przyczyniły się do sukcesu spółki. Wśród gości obecni byli m.in. przedstawiciele administracji rządowej z Januszem Piechocińskim, wicepremierem, ministrem gospodarki na czele i Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego wraz z pozostałymi członkami zarządu województwa mazowieckiego. Władze Kolei Mazowieckich reprezentowali: Artur Radwan, prezes zarządu, dyrektor generalny oraz członkowie zarządu, a także przedstawiciele rady nadzorczej.
Galę uświetnił występ Urszuli, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Imprezę poprowadziła dziennikarka, Odeta Moro.
Na potrzeby wydarzenia aula Politechniki Warszawskiej została oświetlona na żółto i zielono, czyli w barwach spółki. Na scenie stał pociąg Kolei Mazowieckich – element scenografii z wbudowanym ekranem, na którym wyświetlane były okolicznościowe filmy podsumowujące 10 lat działalności spółki.
Agencja El Padre była odpowiedzialna za wszystkie elementy gali: kreację, produkcję (w tym wszystkie materiały multimedialne) oraz koordynację wydarzenia.