MadeInWarsaw realizuje Dr Irena Eris Holistic Beauty – Wyspy Piękna w galeriach handlowych i biurowcach

Rozpoczęła się kampania experiential marketingowa marki Dr Irena Eris, podczas której dermo konsultantki przeprowadzają diagnozę skóry, dopasowując kosmetyki marki Dr Irena Eris do potrzeb konsumentek. Na wyspie prezentowane są nowości produktowe, a konsumentki mogą skorzystać z indywidualnego makijażu kosmetykami ProVoke. Przez ponad 100 dni odwiedzający strefę będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad eksperckich, badań skóry, makijaży oraz promocji.

W ramach kampanii przygotowana została specjalna high end’owa strefa wyposażona w lady ekspozycyjne, kubiki produktowe oraz wydzielone miejsca do badań skóry i makijażu. W strefie znalazły się ścianki totemowe wyposażone w multimedia, a także wydruki wielkoformatowe z key visualami produktów. Przewodnim kolorem jest biel, wykończenia metaliczne, szkło i podświetlenia.

W czasie spotkania dermokonsultantki przeprowadzają profesjonalną diagnozę skóry, dopasowując kosmetyki marki Dr Irena Eris do potrzeb konsumentek. Na wyspie prezentowane jest holistyczne podejścia do piękna marki Dr Irena Eris, promując kosmetyczne instytuty i hotele Spa. Osoby odwiedzające wyspy otrzymują próbki dopasowanych kosmetyków oraz materiały o marce i nowych seriach produktowych.
Jesienią wyspy będą promować markę Dr Irena Eris w: Galerii Dominikańskiej (Wrocław) – we wrześniu, Galerii Katowickiej – w październiku, Galerii Krakowskiej – w listopadzie i Manufakturze (Łódź) w grudniu.
Kampania potrwa do końca 2015 roku i pojawi się w pięciu miastach Polski. Za produkcję, koordynację i realizację projektu odpowiada agencja MadeInWarsaw.

 


Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl